Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trazenje foruma preko pretrazivaca...

4 posters

Ići dole

Trazenje foruma preko pretrazivaca... Empty Trazenje foruma preko pretrazivaca...

Počalji od Bane016 Pet Jan 18, 2019 10:24 am

Primetio sam problem sa trazenjem ovog foruma..naime kupio sam drugi telefon i prvo sam hteo da se ulogujem na sajtu...poceo sam preko gugla da ga trazim nisam uspeo ni posle pola sata. Onda sam se setio da na emailu imam od zileta link za forum...kako da resimo ovo? Da mogu novi buduci clanovi lakse da nas pronadju...pozz

Bane016
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka : 12
Reputation : 1
Datum upisa : 25.12.2018
Godina : 37
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Trazenje foruma preko pretrazivaca... Empty Re: Trazenje foruma preko pretrazivaca...

Počalji od SOF Pet Jan 18, 2019 1:03 pm

pozzz... poslao sam Ziletu predlog za eventualno pronalazenje...samo je izgleda par sitnica i klikova u pitanju...resice se...
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

Trazenje foruma preko pretrazivaca... Empty Re: Trazenje foruma preko pretrazivaca...

Počalji od Dragan Čet Mar 14, 2019 10:07 pm

Pokusavao sam mnogo puta i na mnogo nacina da nadjem forum za francuze gde je Zile i nisam nalazio . 
Bio sam siguran da postoji,  nasao preko MojaGaraza.rs informaciju i dosao.
Dragan
Dragan
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka : 19
Reputation : 4
Datum upisa : 14.03.2019
Godina : 48
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Trazenje foruma preko pretrazivaca... Empty Re: Trazenje foruma preko pretrazivaca...

Počalji od Жиле Čet Mar 14, 2019 10:18 pm

Ti si pravi forumaš dok si nas toliko tražio ! Trazenje foruma preko pretrazivaca... 1709306748 Trazenje foruma preko pretrazivaca... 3374604887 Trazenje foruma preko pretrazivaca... 2918961601
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1168
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Trazenje foruma preko pretrazivaca... Empty Re: Trazenje foruma preko pretrazivaca...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu