Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KILO I PO davno...davno...

2 posters

 :: Muzika

Ići dole

KILO I PO davno...davno... Empty KILO I PO davno...davno...

Počalji od SOF Sub Sep 26, 2020 9:57 pm

Evo neceg sto je mnogo ljudi bacilo po podrumu a vredi ponekad izneti i na ``beo dan`` cisto da probudi uspomene...ujedno...veliki pozdrav za Cacak...naravno,gde je i osnovan ovaj bend....

SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Жиле likes this post

Nazad na vrh Ići dole

KILO I PO davno...davno... Empty Re: KILO I PO davno...davno...

Počalji od SOF Sub Maj 28, 2022 2:26 pm

evo neki moji ``trenuci slabosti``...kad sam modifikovao opremu...sve je odradjeno na gitari,gitarskom procesoru BOSS GT 1O (kog sam modifikovao,sam) preko pojacala fender de luxe...nema ni jednog drugog instrumenta osim napred navedenih...svi cujni i tesko cujni tonovi su odradjeni(odsvirani) na pomenutoj gitari sa slike,a ovamo,opet....krljanje po elektronici za modifikaciju...moja zamisao i pre svega SMELOST!...pocujmo...                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

KILO I PO davno...davno... Empty Re: KILO I PO davno...davno...

Počalji od SOF Sub Maj 28, 2022 3:22 pm

a eto i malo za oplemenjivanje duse...jer mjuza i to ona prava ,najbolje to radi...evo neceg sto je proizvedeno i sto je bilo ono sto treba da bude muzika u to vreme...jednostavno sastavni deo SVETA, kad je u to vreme  bas taj(a ne ovaj danasnji,raspali i truli) SVET,upravo i bio SVET!
ovaj danasnji``novi``...samo je obicni sanatorijum sa neogranicenim smestajnim kapacitetom...

SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Жиле and Djurica like this post

Nazad na vrh Ići dole

KILO I PO davno...davno... Empty Re: KILO I PO davno...davno...

Počalji od mishja Pon Maj 30, 2022 10:51 am

Jeste brale tako, pretvorio se u "pilićarnik", kad sija svetlo radiš i jedeš onda nema svetla spavaš

mishja
...................................
...................................

Broj poruka : 199
Reputation : 13
Datum upisa : 15.04.2019
Godina : 45
Lokacija : Mladenovac

Nazad na vrh Ići dole

KILO I PO davno...davno... Empty Re: KILO I PO davno...davno...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 :: Muzika

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu