Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

citroen C4

Ići dole

citroen - citroen C4 Empty citroen C4

Počalji od SOF Sub Dec 22, 2018 9:25 pm

ajde i ja kao stari i novi clan koji ponovo polazi u prvi razred da napisem par reci...citroen C4 2005 1.6HDI zadovoljan...osim sto su me lopurde iz Cacka ojadile prilikom prvog servisa i zbog sitnih gluposti menjan zadnji trap...oba amortizera,i silen blokovi...zbog sitnog problemcica koji sam opisao mnogo pre...pre par dana stabilizator i zadnje kocione...sedi,pali i vozi...potrosnja veoma zadovoljavajuca...evo jedne slike...na ostalim slikama su svi sem mene...jbg...slucajnost ali istinita...slikacu jos..pa kacim...citroen - citroen C4 C411

i da...slika je prilikom kupovine ,zato je bez tabli...naravno sem sto smo i ja i on stariji za nekoliko god...nista se bitno nije promenilo...ni on ni ja nismo pametniji ni za gram...
evo iskopah jos ovu...kad sam ono ubacio mp3 modul u opciji aux da ne kvarim fabricki  cd...sljaka extra,,,i sve komande su i dalje na volanu...a nema potrebe ubacivati svakih pola sata novi cd..micro card ili flesh i teraj...
citroen - citroen C4 0-02-010

bice jos...
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

chibbyka likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu