Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Displej Citroen

2 posters

Ići dole

Displej Citroen  Empty Re: Displej Citroen

Počalji od vojkan Čet Sep 09, 2021 10:17 pm

Neznam da li je prikladno pisati o tome u ovoj temi o mojem displeju. ali ako nije ti Zile obriši.Elem crko mi displej na 307 , možda i od ove vrućine i naručih polovan od lika koji daje garanciju na ispravnost i to tri meseca. Pošalje on ja ga ubodem i on mrtav. Proverim one male sijalice , ima 3 komada one crkle sve tri. Zamenim 2 od mojega i on proradi. Radi sve za radio , traženje stanica, pokazuje kad su vrata otvorena, temp. i ostalo ali NE reaguje na onaj taster kad treba postaviti trenutnu potrošnju i ostalo iz BORDA. Prodavac kaže treba izvršiti konfiguraciju i da je to ok. Displej je potpuno isti kao moj svi brojevi na njemu isti ko na mojem. U ORIGINALNOM UPUSTVU piše da je to pokazivanje iz borda opciono. Da li moram na dijagnostiku da bih dobio sve kao pre. Imao je trenutnu i prosečnu potrošnju i ostale stvari.
vojkan
vojkan
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka : 17
Reputation : 2
Datum upisa : 23.12.2018
Godina : 60
Lokacija : niš

Nazad na vrh Ići dole

Displej Citroen  Empty Re: Displej Citroen

Počalji od Жиле Čet Sep 09, 2021 10:47 pm

Pitao si ga zašto ti je uvalio neispravan displej?  Možda treba izvršiti konfiguraciju to ne znam. Ja mu ništa ne verujem jer je prodao neispravan displej (sa pregorelim sijalicama).


Др Жиле

Displej Citroen  Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu