Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali servis

2 posters

Ići dole

Mali servis Empty Mali servis

Počalji od Dejca Pon Jul 15, 2019 10:36 pm

Evo dodje na red i prvi mali servis da se odradi, radiću ga sam naravno, sve mi je uglavnom poznato samo ova zamena filtera za dizel da li tu ima neka tajna ili je zamena jednostavna, odvrti poklopac, izvadi stari i stavi novi filter i zavrti poklopac ili ima još nešto da se odradi. Strah me da nešto ne zeznem, ne udje vazduh ili nešto slično.
Tražih i neki video na yotube oko zamene filtera za dizel ali ne nadjoh, ako neko zna neka metne link.
Dejca
Dejca
...................................
...................................

Broj poruka : 148
Reputation : 10
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 54
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Mali servis Empty Re: Mali servis

Počalji od Bale85 Uto Jul 16, 2019 9:02 pm

Dejca ::Evo dodje na red i prvi mali servis da se odradi, radiću ga sam naravno, sve mi je uglavnom poznato samo ova zamena filtera za dizel da li tu ima neka tajna ili je zamena jednostavna, odvrti poklopac, izvadi stari i stavi novi filter i zavrti poklopac ili ima još nešto da se odradi. Strah me da nešto ne zeznem, ne udje vazduh ili nešto slično.
Tražih i neki video na yotube oko zamene filtera za dizel ali ne nadjoh, ako neko zna neka metne link.
Bale85
Bale85
********************
********************

Broj poruka : 57
Reputation : 11
Datum upisa : 08.06.2019
Godina : 38
Lokacija : Bački Petrovac

Nazad na vrh Ići dole

Mali servis Empty Re: Mali servis

Počalji od Dejca Uto Jul 16, 2019 11:08 pm

Bale nije takvo kućište i na 2,0 se nalazi na drugom mestu. Nadjoh video, sve lepo prikazano. Jeste da je za 206 ali filter je isti.

Dejca
Dejca
...................................
...................................

Broj poruka : 148
Reputation : 10
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 54
Lokacija : Leskovac

Nazad na vrh Ići dole

Mali servis Empty Re: Mali servis

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu