Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FAR kondenzuje na C4

2 posters

Ići dole

FAR  kondenzuje na C4 Empty FAR kondenzuje na C4

Počalji od SOF Ned Okt 10, 2021 11:45 am

Pozdrav svim članovima i gostima našeg foruma...
priupitao bih nešto u vezi farova,,,pa eto ko ima više iskustva a naravno i znanja  od nene,ovog matorog magareta neka se javne i pripomogne...
dakle...problem je sledeći...
kako i zašto,nije bitno al beše situacija da se skrkao levi far na mom citru... čova, pošten,kriv,doneo ga  za par dana i kako nije nikakva umetnost,promenih to rutinski...medjutim...posle par dana videh KONDENZACIJU...izdržah da kažem zimu,i ne reagovah čitavog leta,jer nije bilo potrebe.
Medjutim sada,kad je zahladnelo i kad se zakišilo,ponovo!
Zet primetio i odmah smo navalili i skinuli ga...odneli ga do njegovog brata koji te stvari oko farova,poliranja,xenoni,prediktovanja i sl. radi profesionalno i perfektno,kako na starijim modelima ,tako i na najnovijim...prisustvovao sam reparaciji i mogu sa odgovornošću tvrditi da je (bar meni,kao bratovljevom tastu) krajnje profesionalno odradjeno...bilo je unutra i vode i čega sve ne...i taj far je propuštao,poluodlepljen...znači takvog mi je tip doneo...mada ni on nije kriv,takvog mu ga ``OTPADNICI`` utnuli...
medjutim...i pored profi odrade,primećujem blago kondenzovanje....napominjem da je far kompletan,tu su svi gumeni ``zaptivači``sijalice po propisu utnute  i pitanje je šta bi tu sad moglo biti? vidjao sam da negde neki farovi ipak imaju neku ``lulicu`` kao neki odušak...da to nije negde začepljeno?korisno je napomenuti da mi je podkrilo ispod tog fara malkice načeto i da hvali malecno parčence,mada smatram da je to nebitno,al ako je ono u pitanju nije skupo, nešto više od 1000rke pa ćemo ga lako i zameniti...pa eto teme i ako neko zna,podučite  ovog matorka .... FAR  kondenzuje na C4 2568132290
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

FAR  kondenzuje na C4 Empty Re: FAR kondenzuje na C4

Počalji od mishja Pon Okt 11, 2021 8:46 pm

Meni je maglio far i ja sam bezbojnim silikonom sve spojeve prešao u krug i rešio problem. Ulazi negde hladan vazduh i stvara se kondenz

mishja
...................................
...................................

Broj poruka : 199
Reputation : 13
Datum upisa : 15.04.2019
Godina : 45
Lokacija : Mladenovac

SOF likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu