Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetrobransko staklo

3 posters

Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Vetrobransko staklo

Počalji od gaga2004 Sub Jun 03, 2023 3:12 pm

Dobar dan, vetrobranskostaklo staklo na Citroenu C3 2004. mi je mnogo izgrebano i smeta mi prilikom vožnje.
U Glass Servisu auto stakla predložkli su mi kinesku koja košta 11.500,00 din, dok je originalna 21.000,00 din.
Interesuje me vaše misljenje i preporuka koje da izaberem da stavim.

gaga2004
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka : 23
Reputation : 4
Datum upisa : 07.03.2019
Lokacija : Paraćin

Nazad na vrh Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Re: Vetrobransko staklo

Počalji od Bale85 Sub Jun 03, 2023 3:32 pm

Obično svi idu na original (evropsko) original sa znakom je puno skuplje ( oko 60000 din )
Za kineska kazu da su tanja stakla i da se brže grebu (valjda od brisača i brisanja). Ako neplaniraš da zadržiš auto više godina kod sebe možda i može kinesko. Ja sam sebi stavljao evropsko pre 4 godine (cena bila 17400. Kinesko tad bilo isto oko 11000.) dok kod ovlašćenog servisa s logom auta koštalo 63000 din.

Evo malo sa sajta Autostakla Ivanic (ja sam kod njih menjao)

Iz ugla prosečnog korisnika neće se primetiti jasna razlika između originalnog i kineskog auto stakla. Sa tehničke strane razlika i te kako da postoji. Veliki procenat kineskih stakala ima deformacije. Lošije su savijena tj. ne prate karoseriju. Slaba im je bordura (crni rub stakla na koji se nanosi lepak). Krtija su i lakše pucaju.
Kod evropskih stakala može da se desi neki od ovih nedostataka i pored rigorozne provere kvaliteta stakla. Evropske fabrike za proizvodnju stakala garantuju kvalitet proizvoda. Usled reklamacije i primedbe krajnjih korisnika na proizvod, ako je osnovana, fabrika preko naših servisa u tom slučaju odobrava novo auto staklo bez ikakvih dodatnih troškova. Kod kineskih stakala to je ne izvodljivo! Reklamaciju možete izvršiti u svim servisima Auto stakla Ivanić.
Bale85
Bale85
********************
********************

Broj poruka : 57
Reputation : 11
Datum upisa : 08.06.2019
Godina : 38
Lokacija : Bački Petrovac

Nazad na vrh Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Re: Vetrobransko staklo

Počalji od Жиле Sub Jun 03, 2023 8:00 pm

Može i orginal polovna ako je sačuvana i cena prihvatljiva.


Др Жиле

Vetrobransko staklo Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Re: Vetrobransko staklo

Počalji od gaga2004 Sub Jun 03, 2023 8:44 pm

Uf, i ja bih volela da nadjem očuvanu polovnu. Ali kakav sam baksuz poslaće mi neku oštećenu 😂, jer sam imala loše iskustvo sa naslonima za zadnje sedište - prvi put su mi poslali pogrešan model koji ne odgovara,adrugi put model koji odgovara ali dezen nije bio isti kao na slici koji sam poručila 😒

gaga2004
Aktivan član
Aktivan član

Broj poruka : 23
Reputation : 4
Datum upisa : 07.03.2019
Lokacija : Paraćin

Nazad na vrh Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Re: Vetrobransko staklo

Počalji od Жиле Sub Jun 03, 2023 10:45 pm

U auto i do nekog otpada da se lično uveriš da je ok. . Vetrobransko staklo 1709306748


Др Жиле

Vetrobransko staklo Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Vetrobransko staklo Empty Re: Vetrobransko staklo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu