Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skala za kolicinu goriva.

2 posters

Ići dole

Skala za kolicinu goriva. Empty Skala za kolicinu goriva.

Počalji od SOF Ned Dec 30, 2018 12:20 pm

pozdrav...potreban je mali savet...ujedno da i ubuduce,nasi clanovi znaju o cemu je rec...interesuje me ima li ko kakvog iskustva sa problemima oko skale za gorivo..u pitanju je C4...
nisam imao problema sa pokazivacem do proslo vece...napominjem da sam prilikom utakanja goriva,redovno gasio auto i davao kljuc pumparima ili sam otkljucavao cep rezervoara...medjutim,vodjen nekom logikom da je jevtinije ne gasiti auto i ``potrositi`` malo goriva nego koristiti anlaser ,jer je ovaj skuplji od par kapi nafte,a kako mi je rezervni kljuc bio u dzepu,naspem 15l.goriva...desi se da ne registruje ni jedan litar dolivenog goriva i pokazivac ostane na istom nivou...kako je digitalno razdeljen po crticama,i dalje ostaje na 4 crte,gde je trebalo da podigne nivo bar za dve...posle gasenja i pauze od 20 min.-nista,ostaje isto...izgleda da je genije pobrkao loncice...doduse,jutros mu nisam prisao,nisam cak ni iz gaca izasao a kamoli otisao do sale,gde je inace garaziran...pa se mozda i resetovalo...ako ne...sta dalje...


Skala za kolicinu goriva. Gitari10IZLEŽAVANJE I LENČARENJE  -  DJAVOLJA RADIONICA!  





   Skala za kolicinu goriva. 1386529313
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

Skala za kolicinu goriva. Empty Re: Skala za kolicinu goriva.

Počalji od Gost Ned Dec 30, 2018 2:33 pm

Verovatno je zato ostala tu gde je i bila .Citao sam ranije negde da se isto desilo jos nekome .
Pa jedino da sipas jos 10 l  ali sad sa ugasenim motorom i verovatno ce registrovati ukupnu kolicinu i vratiti se na realnu kolicinu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Skala za kolicinu goriva. Empty Re: Skala za kolicinu goriva.

Počalji od Жиле Ned Dec 30, 2018 3:27 pm

Ništa ne diraj, sve će se to vratiti novim sipanjem goriva.
Kada sipaš gorivo, pa daš kontak, čekaš dok ne pokaže pravo stanje, tek onda pali. Ja sam tako kod sebe uradio nekoliko put , nisam sačekao da se kazaljka zaustavi već sam palio makinu, jedva sam skontao koji je k..c ! Skala za kolicinu goriva. 48385129


Poslednji put izmenio Жиле dana Ned Dec 30, 2018 6:39 pm, izmenio ukupno 2 puta


Др Жиле

Skala za kolicinu goriva. Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Skala za kolicinu goriva. Empty Re: Skala za kolicinu goriva.

Počalji od SOF Ned Dec 30, 2018 5:18 pm

uh...elektronika...majku mu...


Skala za kolicinu goriva. Gitari10IZLEŽAVANJE I LENČARENJE  -  DJAVOLJA RADIONICA!  





   Skala za kolicinu goriva. 1386529313
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

Skala za kolicinu goriva. Empty Re: Skala za kolicinu goriva.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu