Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

2 posters

Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od SOF Sre Dec 26, 2018 11:15 am

interesuje me kad i kako ocistiti filter goriva kod citroena C4...nemam iskustva sa time,a  ne zelim da odradim to bez objasnjenja,jer sam bio u prilici da vidim situaciju kada je ``majstor`` to odradio coveku i kasnije jedva ali jedva upalio motor..a pre toga kresao mu ``ko mina``,takoreci na pola kljuca...


ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Gitari10IZLEŽAVANJE I LENČARENJE  -  DJAVOLJA RADIONICA!  





   ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI 1386529313
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty Re: ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od Жиле Sre Dec 26, 2018 11:27 am

Ne znam kako kod tebe to izgleda. Misliš da čistiš kućište filtera goriva a ne filter?


Др Жиле

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty Re: ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od SOF Sre Dec 26, 2018 12:34 pm

ma to je onaj izjedna sa kucistem i skuplji je...ima on neku slavinicu za otakanje taloga...al kazem neki majstor to cackao jednome ovamo pa dusa ispade na nos dok upalise auto,,badava i drukalica i sve...ja povrsno znam oko toga..al kad sam to gledao -ne cackam....


ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Gitari10IZLEŽAVANJE I LENČARENJE  -  DJAVOLJA RADIONICA!  





   ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI 1386529313
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty Re: ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od Жиле Sre Dec 26, 2018 12:50 pm

Majstor Vlado zna sigurno da ti objasi. Ja nisam nikada radio na tom autu, mada znam o čemu pričaš. Dole ima crevce da se ispusti povremeno voda koja se skupi u kućištu. Mislim da to ne sme da pravi problem sa falš vazduhom, a to kako si ti opisao, meni liči na to.


Др Жиле

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Admin110
Жиле
Жиле
********************
********************

Broj poruka : 1169
Reputation : 37
Datum upisa : 19.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zemun

https://forumfrancuskihautom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty Re: ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od SOF Sre Dec 26, 2018 1:41 pm

pa zbog toga se plasim...kad mu je odvio taj saraf...izaslo je dosta vode...zavrnuo ga nadrukao rucnom pumpicom i trt Miljojka...ostali su jos dugo dok ga nije upalio..pa se plasim da ima kakvih konektora...to sam video...pa da mu nije sta tu poremetio?


ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Gitari10IZLEŽAVANJE I LENČARENJE  -  DJAVOLJA RADIONICA!  





   ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI 1386529313
SOF
SOF
********************
********************

Broj poruka : 404
Reputation : 26
Datum upisa : 22.12.2018
Godina : 57
Lokacija : Zvečan

Nazad na vrh Ići dole

ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI Empty Re: ciscenje filtera goriva na citroen C4 1.6HDI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu